Csenger Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23.
00-36-30-680-1172
csengercsarnok@gmail.com

MENÜ

„A” csoport

2012. január 6. péntek 17.30

17.30 HULIGÁNOK - TRI-AGRO KFT . .0-1

17.55 NYÍRGYULAJ- PUSZTADARÓC                       1-1

18.20 HULIGÁNOK - NYÍRGYULAJ.                          .2-1

18.45 TRI-AGRO KFT-PUSZTADARÓC.                     0-0

19.10 TRI-AGRO KFT - NYÍRGYULAJ                        1-1

19.35 HULIGÁNOK - PUSZTADARÓC                        0-1

Végeredmény:

  1. TRI-AGRO KFT    3  1  2  -  2-1    5
  2. PUSZTADARÓC   3  1  2  -  2-1    5
  3. HULIGÁNOK         3   1  -  2  2-3   3
  4. NYÍRGYULAJ        3   -  2  1  3-4   2

 

 

„B” csoport

2012. január 7. szombat 08.00

08.00 SZATMÁRI SRÁCOK- FÜSTI FC                         .2-0

08.25 ÖCSI HÚSBOLT - SZATMÁR-TIEBER                 .1-2

08.50 SZATMÁRI SRÁCOK - ÖCSI HÚSBOLT              .1-0

09.15 FÜSTI FC - SZATMÁR-TIEBER                           .3-1

09.40 FÜSTI FC - ÖCSI HÚSBOLT.                              .2-3

10.05 SZATMÁRI SRÁCOK - SZATMÁR-TIEBER.         .1-2

 

  1. SZATMÁR TIBER        3  2  -  1  6-6    6
  2. SZATMÁRI SRÁCOK   3  2  -  1  4-2    6
  3. ÖCSI HÚSBOLT         3   1  -  2  5-6   3
  4. FÜSTI FC                   3   1  -  2  5-6   3

 

2012. január 7. szombat 10.30

10.30 KÖKÉNYESD – ÉPÍTKEZŐK R.HÁZA             1-2

10.55 YOUNG BOYS – KARCHER GROVI               0-4

11.20 KÖKÉNYESD - YOUNG BOYS                      4-2

11.45 ÉPÍTKEZŐK R.HÁZA – KARCHER GROVI      2-1                 

12.10 KÖKÉNYESD – KARCHER GROVI                 3-1

12.35 ÉPÍTKEZŐK R.HÁZA - YOUNG BOYS            4-1

 

  1. ÉPÍTKEZŐK RAKTÁRÁRUHÁZA       3   3   -  -   8-3    9
  2. KÖKÉNYESD UGOCSA                    3   2  -   1  8-5    6
  3. KARCHER GROVI                            3   1  -  2   6-5    3
  4. YOUNG BOYS                                 3   -   -  3   3-12  -


„D” csoport

2012. január 7. szombat 13.15

13.15 TASNÁDSZÁNTÓ – CSENGERÚJFALU          1-1

13.40 ALL STAR – NYÍRBÁTOR BARÁTI KÖR         2-3

14.05 TASNÁDSZÁNTÓ - ALL STAR                       1-2

14.30 CSENGERÚJFALU - NYÍRBÁTOR BK.           0-8

14.55 TASNÁDSZÁNTÓ - NYÍRBÁTOR BK.             0-4

15.20 CSENGERÚJFALU - ALL STAR                     3-2

 

  1. NYÍRBÁTOR BARÁTI KÖR 3 3 0 0 15-2 9
  2. CSENGERÚJFALU           3 1 1 1 4-11 4
  3. ALL-SZTAR.                       3 1  0 2 6-7 3
  4. TASNÁDSZÁNTÓ.               3 0 1 2 2-7 1


„E” csoport

2012. január 7. szombat 15.45

15.45 MIKE COMPANY – FBT NYÍRBÁTOR             0-0

16.10 HAVEROK FC – TETTÉEIM FC                      2-0

16.35 MIKE COMPANY - HAVEROK FC                  0-1

17.00 FBT NYÍRBÁTOR - TETTÉEIM FC                  2-0

17.25 FBT NYÍRBÁTOR - HAVEROK FC                  0-0

17.50 MIKE COMPANY - TETTÉEIM FC                  3-1

 

  1. HAVEROK FC       3  2  1  -  3-0   7
  2. FBT NYÍRBÁTOR  3  1  2  -  2-0   5
  3. MIKE COMPANY   3  1  1  1  3-2   4
  4. TETTÉEIM             3    -  -  3  1-7   -

„F” csoport

2012. január 7. szombat 18.15

18.15 VERACRUZ – BORDER GUARD                    0-4

18.40 CSENGER NO. – PORCSALMA KIS.              2-1

19.05 VERACRUZ - CSENGER NOSZTALGIA          0-0

19.30 BORDER GUARD - PORCSALMA KIS.          3-1

19.55 BORDER GUARD - CSENGER N.                  1-1

20.20 VERACRUZ - PORCSALMA KISEBBSÉG       3-5

 

1. BORDER GUARD                             3       2       1       -        8-2             7

2. CSENGER NOSZTALGIA                  3       1       2       -        3-2             5

3. PORCSALMA KIS.                            3       1       -        2       7-8             3

4. VERACRUZ                                      3       -        1       2       3-9             1

„G” csoport

2011. január 8. vasárnap  08.00

08.00 BRAZIL FC TUZSÉR – MARTIN-BERTOLD KFT.         0-0

08.25 RED BULLS – BOGÁNCS KFT.                               . 5-0

08.50 BRAZIL FC TUZSÉR - RED BULLS

09.15 MARTIN-BERTOLD KFT. - BOGÁNCS KFT

09.40 MARTIN BERTOLD KFT. - RED BULLS

10.05 BRAZIL FC TUZSÉR - BOGÁNCS KFT

 

Nyolcad döntők:

10.30     I. TRI-AGRO KFT. –          MIKE COMPANY                            0-1

10.55     II.    SZATMÁR TIBER                 – BOGÁNCS KFT. 3-3(BÜ:2-0)

11.20     III.   ÉPÍTKEZŐK R. –          CSENGER NOSZTALGIA               1-2(HU.)

11.45     IV NYÍRBÁTOR BARÁTI KÖR –          FBT NYÍRBÁTOR                          1-2(HU)

12.10     V.   HAVEROK FC                       – BRAZIL FC TUZSÉR 0-0(Bü2-0)

12.35     VI.    BORDER GUARD SZATMÁRI SRÁCOK 1-0

13.00     VII.  RED BULLS KÖKÉNYESD 2-1(hu

13.25     VIII.   PUSZTADARÓC                 – CSENGERÚJFALU 2-0



Negyeddöntők:

14.00   IX.                  I. mérkőzés győztese – II. mérkőzés győztese

14.25   X.                   III. mérkőzés győztese – IV. mérkőzés győztese

14.50   XI.                 V. mérkőzés győztese – VI. mérkőzés győztese

15.15   XII.                VII. mérkőzés győztese – VIII. mérkőzés győztese

 

Elődöntők:

15.45                          IX. mérkőzés győztese – X. mérkőzés győztese

16.15                          XI. mérkőzés győztese – XII. mérkőzés győztese


16.45   3. helyért      ELŐDÖNTŐK VESZTESEI


17.15   döntő            ELŐDÖNTŐK GYŐZTESEI


17.45   EREDMÉNYHIRDETÉS

 

 

 

 


 


 


Hírek

  • F CSOPORT
    2012-01-07 20:56:19

    Az "F" csoport továbbjutói a Border Guard és a Csenger Nosztalgia csapata.

    Legjobb harmadikként a Mike Company került a legjobb 16 közé!

  • E csoport
    2012-01-07 17:46:10

    Az "E" jelű csoportból az FBT Nyírbátor és a Haverok FC csapatai a biztos továbbjutók

  • Bomba meglepetés
    2012-01-07 16:01:23

    A "D" jelű csoportban magabiztosan jutott tovább a Nyírbátori Baráti Kör csapata, második helyen pedig a beugró Csengerújfalu kvalifikálta magát!

  • Továbbjutók a C csoportból
    2012-01-07 13:46:34

    Építkezők Raktáráruháza és a Kökényesd Ugocsa jutottak a legjobb 16 közé.

  • A B csoport továbbjutói
    2012-01-07 12:24:06

    A reggel 8 órakor kezdődött "B" csoportból a Szatmár-Tiber és a Szatmári Srácok jutottak a legjobb 16 közé.

  • VÉGE AZ ELSŐ CSOPORTNAK
    2012-01-06 20:18:39

    Véget értek az "A" csoport küzdelmei.

    Az első helyen holtverseny alakult ki a Tri-Agro KFT és a Pusztadaróc között, sorsolás után a Tri-Agro csapata szerezte meg az első helyet.

    Kiesett a 3. helyezett Nyírgyulaj és a 4. helyen végzett Huligánok csapata.

  • 1. gól!
    2012-01-06 17:44:54

    Megvan a torna első gólja!

    A szerzője: Ács Attila Tri-Agro KFT.

  • Eredmények
    2012-01-06 17:29:02

    Az eredményeket folyamatosan frissítjük, a kezdőlapon.

  • Kezdődik!
    2012-01-06 16:08:47

    17.30 kor elkezdődik a VIII. Szal-Tó Kupa.

    Az első mérkőzést a Huligánok játsszák a Tri-Agro KFT csapatával.

    Várunk mindenkit!

    A mai napon belépő nincs!

    Szombat vasárnap 500 Ft a belépő, aki kétnapos jegyet vesz 800 Ft-ért nézhet meccseket töménytelen mennyiségben!

  • Nevet változtatott a Rozsály
    2012-01-05 22:28:29

    A rozsályi csapat Szatmár-Tieber néven szerepel a tornán.

  • Fotók
    2012-01-05 10:56:10

    Felraktam a 2010-es és 2011-es tornákról néhány fotót.

  • Teremtorna felhívások
    2012-01-05 09:26:10

    Január 13-14-15-én Vásárosnaményban rendezik a SZI-ZO Kupát.

    Január 28-29-én Tiszavasváriban a TSK kupát.

  • ÚJ SZAVAZÁS
    2012-01-04 23:07:44

    Új szavazást indítottunk a lap alján!

    A kérdés: Ki nyeri a VIII. SZAL-TÓ Kupát?

    A Tuti kiesők vezetnek!

  • 28.-ik csapat
    2012-01-04 18:21:34

    Tuti Kiesők néven a Városi Sportcsarnok csapata a torna 28. résztvevője!

    Mozogni vágyó csapattársakat keresek!

    Sziszi

  • 27. nevező
    2012-01-04 15:38:23

    Bákonyi György benevezte a mátészalkai Grovi Karcher csapatát, így már 27 gárda készül a hétvégére!

  • A címvédő is benevezett!
    2012-01-04 13:53:46

    Újabb két nevezés érkezett a nevezési határidő lejárta előtt:

    Haverok Kömörő és a tavalyi győztes kisvárdai Red Bulls csapata is regisztrálta magát a tornára így jelenleg 26 csapat részvételére számíthatunk.

    Csoportbeosztás és sorsolás este!

  • Még egy csapat!
    2012-01-04 13:25:56

    Porcsalma Kisebbségi Önkormányzat csapata is benevezett a tornára!

  • Visszalépés!
    2012-01-04 10:49:58

    Sajnos a tiszalöki Éden Presszó csapata a Stadion Diner Kupán való részvétele miatt visszamondta nevezését! Sajnáljuk!

  • Pusztadaróc,Martin-Bertold KFT. Nyíregyháza
    2012-01-04 10:05:05

    Vincze Sándor Alpolgármaster benevezte a Városi Kispályás Bajnokságot vezető Pusztadaróc csapatát és benevezett a nyíregyházi Martin-Bertold KFT csapata is

  • Veracruz!
    2012-01-03 17:50:34

    A minden évben résztvevő Veracruz Hopka Norbert szervezésében is leadta nevezését a hétvégi tornára.

  • Még egy partiumi csapat!
    2012-01-03 14:24:17

    Mike Company néven megvan a 4. határon túli nevező is a tornára.

  • Young Boys
    2012-01-02 19:58:21

    A tyukodi ificsapat is benevezett Young Boys néven!

  • Új szavazás!
    2012-01-02 13:44:10

    Új szavazást hirdettünk a lap alján!

  • Rozsály, Nyírgyulaj
    2012-01-02 09:50:40

    Rozsály és a Nyírgyulaj KSE a 2012-es év első 2 nevezője

  • Az első határon túli nevezés!
    2011-12-30 09:19:15

    Megérkezett az első nevezés Szatmár megyéből.

    Tasnádszántó csapata is regisztrálta magát a tornára.

  • Csengeri siker Fehérgyarmaton!!!
    2011-12-29 20:06:53

    Az All-Star nevű csengeri fiatalokból álló cspat 2. helyen végzatt a fehérgyarmati Karácsony Kupán. A torna gólkirályi címét Barcsay Márk szerezte meg! Gratulálunk fiúk!

  • Ismét 2 csapat
    2011-12-29 20:03:54

    Két Rajmund adta le a nevezését a mai délután folyamán, Opre Rajmund az FBT Nyírbátor, Rákóczi Rajmond a  Füsti FC csapatát nevezte be a SZAL-TO Kupára! Így már 14 fős a mezőny.

  • 1 visszalépés
    2011-12-29 15:19:20

    Sajnos a Lóhere csapata edzői utasításra lemondta a nevezését.

  • Már 13 hely foglalt
    2011-12-29 14:59:06

    December 29-én pénteken benevezett a tornára a csengeri Huligánok nevű csapat, leadta nevezését a nyírbátori Baráti Kör és a tunyogmatolcsi Triagro KFT. csapata is.

  • Új nevezések!!!!!!!!!!!
    2011-12-28 16:30:33

    Az Öcsi Húsbolt, az All-Star,a Border Guard és a sejtelmes nevű Tettéeim FC is leadta nevezését!

  • Még egy csapat!
    2011-12-28 12:22:16

    Volkán Roland szervezésében a Csenger Nosztalgia is leadta nevezését!

  • Megérkeztek az első nevezések!
    2011-12-28 11:11:06

    Lóhere Nyíregyháza

    Bogáncs KFT Mátészalka

    Éden Presszó Tiszalök

    Építkezők Raktáráruháza Csenger

    Kökényesdi Ugocsa

  • SZAL-TÓ KUPA HÍREI
    2011-12-26 15:57:34

    VÁRJUK A CSAPATOK JELENTKEZÉSÉT!

Weblap készítés ingyen

Szavazás

Ki nyeri a VIII. SZAL-TÓ KUPÁT?
Bogáncs Vagyonvédelmi KFT. Mátészalka
Szatmári Srácok
Rozsály
Nyírgyulaj KSE
Young Boys -Tyukod
Mike Company
Veracruz
Pusztadaróc
Brazil FC Tuzsér
Martin-Bertold KFT.
Haverok FC Kömörő
Red Bulls
Grovi Karcher
Tasnádszántó SE
FBT Nyírbátor
Huligánok Csenger
Porcsalma Kisebbségi Önkormányzat
Építkezők Raktáráruháza Csenger
Kökényesdi Ugocsa
Csenger NOSZTALGIA
Öcsi Húsbolt Tyukod
All Star Csenger
Tettéeim FC
Border Guard
Triagro KFT. Tunyogmatolcs
Nyírbátor Baráti Kör
Füsti FC Csenger
Tuti Kiesők - Sportcsarnok Csenger
Asztali nézet